hlavní logo 555 508 955

recepce

hlavní logo
Hotel

 

Restaurace

 

EN
uvodni_foto_obsah.jpg

Hotelový areál 

Apartmánové domy

 

V těsné blízkosti hlavní hotelové budovy se nachází sedm krásných apartmánových domů. Apartmánové domy jsou příjemným kompromisem mezi klasickým hotelovým pokojem a horským domem. Díky své poloze poskytují apartmánové domy velmi snadnou dostupnost veškerých hotelových služeb a rovněž také větší soukromí a klid.

Součástí každého apartmánového domu je prostorná předsíň, dva pokoje zařízené vkusným a moderním dřevěným nábytkem doplněným o ladící textilie, jež dodávají prostoru příjemný pocit klidu a hlavně dotek přírody. Naprostou samozřejmostí je vlastní sociální zařízení s moderním sprchovacím koutem. V koupelně mají hosté k dispozici hotelovou kosmetiku a vysoušeč vlasů.

V apartmánových domech můžete využít televizor se satelitem, internetové připojení, minibar, telefon a trezor. Veškerý použitý materiál v apartmánových domech je hypoalergenní.

Apartmánové domy se pyšní prostornou terasou s moderním sedacím nábytkem, na kterém tak můžete prožít příjemné večerní či ranní chvilky v usínající či probouzející se horské přírodě.